Agentury

Chceš se vydat za prací do zahraničí a bojíš se vyrazit na vlastní pěst? Pak určitě oceníš pomoc agentury. Většina agentur pomáhá nejen se získáním víz, ale také s hledáním práce a často také s popříletovou orientací. Služby i poplatky se samozřejmě budou lišit. Mrkni a vyber si ze seznamu, do jaké lokality a v rámci jakého programu by ses rád vydal (Work and Travel USA, Au-pair pobyt, Working holiday víza nebo letní brigáda v EU či pracovní stáž), domluv si nezávaznou schůzku a zjisti vše, co Tě zajímá.

Máš s některou z agentur osobní zkušenost a rád bys dal referenci? Poděl se o ni s ostatními cestovateli. Dej nám vědět.

CCUSA

CCUSA (Camp Counselors and Work Experience USA s.r.o.  je agentura zprostředkovávající pracovní pobyty v USA a Kanadě. CCUSA je oficiální sponzor víz J-1 schválený vládou USA.

Adresa: Thákurova 3, Praha 6, 160 00
Telefon: +420 732 601 269
E-mail: [email protected]
Web: www.ccusa.cz
Pobočky v ČR: Praha a Brno

Information Planet

Information Planet je agentura s českými kořeny, která má pobočky v Evropě, Austrálii, Kanadě i Jižní Americe. Information Planet nabízí svým klientům širokou škálu zahraničních programů mezi které spadají studijní jazykové i odborné programy, které mají často součástí i pracovní povolení nebo přímo programy pracovní.

Pracovní pobyty Information Planet zprostředkovává do Austrálie, Kanady, na Nový Zéland, do Anglie, Irska, na Maltu, do Dánska, Holandska a nebo Švédska.

Adresa: Myslíkova 1998/30, Praha 2 – Nové Město, 120 00
Telefon: + 420 222 524 035
Web: www.iplanet.cz
Pobočky v ČR: Praha, Brno

Czech-us

Agentura Czech-us plní cestovatelské sny mladým lidem již od roku 2006. Od té doby se rozrostla natolik, že v současné době zprostředkovává v řadě destinací studijní i pracovní pobyty. Pracovní zkušenosti ze zahraničí tak můžete díky Czech-us získat třeba z USA, Anglie, Kanady nebo Španělska.

Adresa: Pasáž Světozor, Vodičkova 791/41, Praha 1
Telefon: +420 211 221 501
E-mail: [email protected]
Web: www.czech-us.cz
Pobočky v ČR: Praha, Brno

Student Agency

Agentura Student Agency je největší českou agenturou zprostředkovávající především Au-pair pobyty a je také členem Mezinárodní asociace Au-pair agentur (IAPA). Pracovní pobyty zprostředkovává Student Agency především v řadě zemí EU, ale je možné vycestovat s nimi také na WH víza do Kanady či na Nový Zéland a také na Work and travel do USA.

Adresa: Náměstí Svobody 86/17, Brno-město, 602 00
Telefon: 800 100 300
E-mail: [email protected]
Web: www.pracovnipobyty.cz
Pobočky: Brno, Praha, Plzeň, České Budějovice, Hradec Králové, Liberec, Ostrava, Olomouc Zlín, Karlovy Vary, Bratislava, Košice.

CampLeaders

Campleaders je agentura specializující se na Work and Travel pobyty v USA, která je na trhu již od roku 1999.

Adresa: Bělehradská 10/79 (3.patro), Praha 2, 120 00
Telefon: +420 720 060 603
E-mail: [email protected]
Web: www.campleaders.com/cz/
Pobočky: Praha

CoolAgent

Agentura COOLAGENT je na trhu od roku 1995 a zaměřuje se na zprostředkování Au Pair pracovních a studijních pobytů. Můžete s nimi jako Au Pair vyrazit nejen do zemí EU, USA, ale také do Číny. Dále COOLAGENT zprostředkovává také různé další pracovní programy jako Irsko, Kypr, Kanada, Řecko nebo Austrálie.

Adresa: Hrozňatova 25, 615 00 Brno
Telefon: +420 777 024 368
E-mail: [email protected]
Web: www.coolagent.cz
Pobočky: Praha, Brno

ATEP

Agentura ATEP vznikla z cestovatelské vášně a osobních zkušeností v roce 2003 a zprostředkovává pracovní pobyty v USAod Work and Travel, přes Aupair až po stáže. Možností jsou také studijní programy jak v USA, tak v Kanadě.

Adresa: Revoluční 11, Praha 1, 110 00
Telefon: +420 720 021 062
E-mail: [email protected]
Web: www.atep.cz
Pobočky: Praha

MSM Academy

Ačkoliv je MSM Academy především prestižní jazyková škola mezinárodního rozměru, můžete se s nimi vydat do světa také za prací a to jak v podobě stáží či letních brigád v Evropě nebo work and travel programu do USA.  

Adresa: Ul. Na Poříčí 25, Praha 1, 110 00
E-mail: [email protected]
Web: www.msmacademy.eu
Pobočky: Praha

StudyLine

StudyLine je agenturou, která začala původně jako servisní organizace pro české a slovenské studenty v Austrálii. Postupem času se ale rozvinula nejen ve zprostředkování studentských pobytů, ale také pracovních pobytů v zahraničí. Agentura poskytuje možnost práce v USA, Austrálii, Kanadě, Anglii i na Novém Zélandu.

Adresa: V Jámě 1, Praha 1, 110 00
Telefon: +420 224 233 428
E-mail: [email protected]
Web: www.studyline.cz
Pobočky: Praha, Brno, Plzeň, Liberec

Alfa Agency

Alfa Agency je další agenturou, která začala jako agentura pro studentské pobyty. Nyní zprostředkovává pobyty nejen studentské, ale také pracovní s nejsilnějším zaměřením na Austrálii. Za prací se můžete vydat ale nejen do Austrálie či evropských zemí, ale také do zemí Latinské Ameriky (např. Peru, Guatemala, Costa Rica). Další pracovní pobyty jsou zprostředkovávány také na Nový Zéland, do Kanady nebo USA. 

Adresa: Pernerova 51, Karlín, 186 00, Praha 8
Telefon: +420 777 778 994
E-mail: [email protected]
Web: www.alfaagency.cz
Pobočky: Praha, Brno, Bratislava

AIESEC

Studenti studentům – toto moto by mohlo definovat agenturu AIESEC. Jedná se o největší studenty řízenou organizaci na světě. Za pomoci AISECu je možné vycestovat na zahraniční pracovní stáž, dobrovolnickou stáž anebo profesní stáž ve startupu. Výhodou AISECu je, že možností a zemí, kam se vydat je opravdu spoustu.

Adresa: Přípotoční 1519/10C, Praha 10 – Vršovice, 101 00
E-mail: [email protected]
Web: www.aiesec.cz
Pobočky: Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Liberec, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Zlín