Agentury

Chceš se vydat za prací do zahraničí a bojíš se vyrazit na vlastní pěst? Pak určitě oceníš pomoc agentury. Většina agentur pomáhá nejen se získáním víz, ale také s hledáním práce a často také s popříletovou orientací. Služby i poplatky se samozřejmě budou lišit. Mrkni a vyber si ze seznamu, do jaké lokality a v rámci jakého programu by ses rád vydal (Work and Travel USA, Au-pair pobyt, Working holiday víza nebo letní brigáda v EU), domluv si nezávaznou schůzku a zjisti vše, co Tě zajímá.

Máš s některou z agentur osobní zkušenost a rád bys dal referenci? Poděl se o ni s ostatními cestovateli v komentářích.

CCUSA

CCUSA (Camp Counselors and Work Experience USA s.r.o.  je agentura zprostředkovávající pracovní pobyty v USA a Kanadě. CCUSA je oficiální sponzor víz J-1 schválený vládou USA.

Adresa: Thákurova 3, Praha 6, 160 00
Telefon: +420 732 601 269
E-mail: info@ccusa.cz
Web: www.ccusa.cz
Pobočky v ČR: Praha a Brno

Information Planet

Information Planet je agentura s českými kořeny, která má pobočky v Evropě, Austrálii, Kanadě i Jižní Americe. Information Planet nabízí svým klientům širokou škálu zahraničních programů mezi které spadají studijní jazykové i odborné programy, které mají často součástí i pracovní povolení nebo přímo programy pracovní.

Pracovní pobyty Information Planet zprostředkovává do Austrálie, Kanady, na Nový Zéland, do Anglie, Irska, na Maltu, do Dánska, Holandska a nebo Švédska.

Adresa: Myslíkova 1998/30, Praha 2 – Nové Město, 120 00
Telefon: + 420 222 524 035
Web: www.iplanet.cz
Pobočky v ČR: Praha, Brno

Czech-us

Agentura Czech-us plní cestovatelské sny mladým lidem již od roku 2006. Od té doby se rozrostla natolik, že v současné době zprostředkovává v řadě destinací studijní i pracovní pobyty. Pracovní zkušenosti ze zahraničí tak můžete díky Czech-us získat třeba z USA, Anglie, Kanady nebo Španělska.

Adresa: Pasáž Světozor, Vodičkova 791/41, Praha 1
Telefon: +420 211 221 501
E-mail: info@czech-us.cz
Web: www.czech-us.cz
Pobočky v ČR: Praha, Brno

Student Agency

Agentura Student Agency je největší českou agenturou zprostředkovávající především Au-pair pobyty a je také členem Mezinárodní asociace Au-pair agentur (IAPA). Pracovní pobyty zprostředkovává Student Agency především v řadě zemí EU, ale je možné vycestovat s nimi také na WH víza do Kanady či na Nový Zéland a také na Work and travel do USA.

Adresa: Náměstí Svobody 86/17, Brno-město, 602 00
Telefon: 800 100 300
E-mail: info@studentagency.cz
Web: www.pracovnipobyty.cz
Pobočky: Brno, Praha, Plzeň, České Budějovice, Hradec Králové, Liberec, Ostrava, Olomouc Zlín, Karlovy Vary, Bratislava, Košice.

CampLeaders

Campleaders je agentura specializující se na Work and Travel pobyty v USA, která je na trhu již od roku 1999.

Adresa: Bělehradská 10/79 (3.patro), Praha 2, 120 00
Telefon: +420 720 060 603
E-mail: czech@campleaders.com
Web: www.campleaders.com/cz/
Pobočky: Praha