O nás

Pracovně-cestovatelský portál PracujVeSvete.cz vznikl s jednou myšlenkou – pomáhat cestovat a zároveň se nevydat z peněz. Né každý totiž může a chce být digitální nomád. Tak vznikla snaha uspořádat informace týkající se práce v zahraničí pro Čechy na jedno místo a tak, aby pomohly, otevřely oči a třeba nasměrovaly tvou další cestu.

Lidi často ani netuší, jaké mají možnosti a je to škoda. Cestování je krásné a když se spojí s prací na místě, je i mnohem dostupnější a otevírá další dveře.

Upozorňujeme, že informace na této stránce jsou poskytnuty s nejlepším vědomím a snahou pomoci, ale nejedná se o oficiální informace. Proto se vždy snažíme odkazovat na oficiální zdroje a zastupitelské úřady daných zemí, které jsou jako jediné oficiální zdroj k vízovým programům a náležitostem.

Kdo za portálem PracujVeSvete.cz stojí?

Zatím je to tým minimalistický. Jmenuji se Jana Dyškantová a jsem cestovatelka, fotografka, dobrodruh, online markeťačka a také spoluzakladatelka JakDoKanady.cz.

Portál PracujVeSvete.cz Jana Dyškantová

Osobně jsem procestovala díky programu Work and Travel USA a hlavně tam zažila 2 úžasný léta a našla hromadu kamarádů z celého světa. Pak jsme se s Martinem vydali na Working holiday do Kanady, kde jsme rok pracovali, cestovali a zažili spoustu neuvěřitelného. To nás provázelo i na našich digitálně-nomádských cestách v Asii a Jižní Americe, kde jsme propojili práci a cestování zase trochu jinak.

Portál PracujVeSvete.cz Martin a Janča

Martin mi zároveň moc pomáhá s řadou věcí týkající se tohoto portálu. Sám se účastnil pracovně-studentského programu v Austrálii a Working holiday v Kanadě.

Chceš se připojit do týmu?

Zkušeností není nikdy dost, a tenhle portál by měl být také o nich. O těch osobních. Ne, nemám je ze všech zemí, ale vím, že ta možnost je. Proto se snažím ty možnosti ukazovat a zároveň vždycky odkazovat na oficiální zdroje informací.

Pokud se ale budeš chtít podělit o svůj pracovně-cestovatelský příběh a pomoct tak inspirovat ostatní, stačí dát vědět a určitě můžeme domluvit nějakou spolupráci. Ať už máš zkušenost z programů Working holiday na Novém Zélandu, v Chile, Korejské republice, Izraeli, Kanadě, na Taiwanu, Work and Travel v USA, Aupair kdekoliv ve světě nebo třeba různé pracovní nabídky v Evropě, pojďme je ukázat ostatním.

Dveře do našeho minimalistického týmu jsou rozhodně přátelské a otevřené. 🙂

Kde nás najdeš?

Pomalu, ale jistě se rozjíždíme a už nás najdeš na facebookuinstagramutwitteru a dokonce i youtube. Psát nám můžeš nejen na sociálních sítích, ale také na kontaktní stránce.