O nás

Pracovně-cestovatelský portál PracujVeSvete.cz vznikl s jednou myšlenkou – pomáhat cestovat a zároveň se nevydat z peněz. Né každý totiž může a chce být digitální nomád. Tak vznikla snaha uspořádat informace týkající se práce v zahraničí pro Čechy na jedno místo a tak, aby pomohly, otevřely oči a třeba nasměrovaly vaši další cestu.

Lidi často ani netuší, jaké mají možnosti a je to škoda. Cestování je krásné a když se spojí s prací na místě, je i mnohem dostupnější a otevírá další dveře.

Upozorňujeme, že informace na této stránce jsou poskytnuty s nejlepším vědomím a snahou pomoci, ale nejedná se o oficiální informace. Proto se vždy snažíme odkazovat na oficiální zdroje a zastupitelské úřady daných zemí, které jsou jako jediné oficiální zdroj k vízovým programům a náležitostem.

Kde nás najdete

Pomalu, ale jistě se rozjíždíme a už nás najdeš na facebookuinstagramutwitteru a dokonce i youtube. Psát nám můžeš nejen na sociálních sítích, ale také na kontaktní stránce.

Máte zájem o spolupráci anebo se chcete podílet na tvorbě portálu Pracujvesvete.cz? Napište nám skrze stránku Spolupráce anebo Kontakt.